Prozkoumejte poklad drahokamů s Wild Drops od Betsoft

Prozkoumejte poklad drahokamů s Wild Drops od Betsoft

Online fanoušci automatů mohou od dnešního dne prozkoumat drahokamy s novým vydáním slotů Wild Drops od vývojáře iGaming Betsoft. Vstupte do kouzelného dolu pod zemí a zažijte divoké symboly, multiplikátory, zatočení zdarma a zrušte funkci hry.

O slotu Wild Drops

Wild Drops je nové vydání automatu od poskytovatele obsahu kasina Betsoft a hraje napříč jedinečnou sítí pěti válců a osmi řad. Tato hra využívá mechaniku šestnácti výplatních linií ke spouštění výher s odpovídajícími symboly tří nebo více. Tento slot je vysoce volatilní a má návratnost hráče 96,11%.

Popis a funkce hry

Tato 5-válcová, 16 pevných výherních linií, 8 řádků, které platí oběma sloty, je vizuálním svátkem v populárním žánru gem # matching.

Vyvrtávejte hluboko a srovnejte 3 nebo více stejných drahokamů v horizontální linii a vyhrajte. Pětice v každé řadě platí oběma způsoby! A když výhery vyčistí hrací plochu, hráči mají šanci odhalit 5 skrytých mincí a vydělat 5 zatočení zdarma.

Vyčistěte herní plán úplně a získejte bonusovou cenu ve výši 5násobku výhry přidané k základní výhře, nebo ji vymažte a získáte 10násobný bonus během zatočení zdarma.

Co říká vývojář

Svou pověst bezkonkurenční kvality jsme si vybudovali pomocí představivosti, dovedností a inovací našeho týmu.

Divoké kapky vtáhnou všechny tyto talenty do hry, která stále dává; vizuálně, funkčně a s působivým výplatním potenciálem.

Využívá to nejlepší z charakteristik Betsoftu a vylepšuje je. Jsem si jist, že naši hráči budou z této hry stejně nadšení jako my.

Zkontrolovat

Wild Drops je vynikající výherní doplněk do herní kategorie s klenoty. Přináší do světa automatů jedinečnou kombinaci her v sociálním stylu a nabízí vynikající zábavu, kterou lidé od těchto typů her očekávají. Betsoft vyvinul a vynikající výherní automat, který je obohacující a zábavný s odlišným výherním automatem během každé herní relace.

Přehrát

Zahrajte si nový slot Wild Drops od Betsoftu a zažijte zatočení zdarma a odbavení na palubě spolu s bonusem za slot od špičkového kasina Betsoft.

Získejte bonus a hrajte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *